ua
ru ua
особистий кабінет
ПОКУПКИ НА ЕВAY - КЛЮЧ ДО ВИГІДНИХ ПОКУПОК

ПОКУПКИ НА ЕВAY - КЛЮЧ ДО ВИГІДНИХ ПОКУПОК


shutterstock_453812974~2.jpg

Аукціон eBay завоював серця жителів багатьох країн, до яких вже давно приєдналися і ми з вами.

Суть цього аукціону не відрізняється від класичного - продавець виставляє товар у вигляді лота, який дістанеться покупцеві з вищої ставкою. А ще це місце, де кожному може широко посміхнутися фортуна, давши можливість придбати товар за символічною ціною 0.99 $. Якщо Ваша ставка єдина, незалежно від її розміру, продавець обов'язково надішле товар, щоб зберегти хорошу репутацію. Участь в аукціоні часто супроводжується палким азартом, а обстановка може загострюватися не менше, ніж в казино.

Така практика дозволяє купувати якісні товари різного спрямування за надзвичайною вигодою. Крім того, багато товарів мають фіксовану ціну від продавця, а також можливість внесення своїх пропозицій.


Чому Ebay користується такою популярністю?      

  • Ціни відчутно нижче магазинних, адже виключається накрутка посередників.

  • Серед численних пропозицій одного товару можна вибрати оптимальну вартість.

  • Придбання популярних новинок ще до появи в нашій країні.

  • Наявність розпродажів зі знижками, де ціна може знижуватися до 70%.

  • Продаж як нових товарів, так і вживаних.

  • Ексклюзивні і унікальні товари eBay - скарб для колекціонерів, любителів раритету.

Що можна купити на eBay?

shutterstock_250821832~1.jpg


Тут можна вигідно купувати не тільки одяг, товари для побуту, техніку і електроніку, але і самі ексклюзивні речі з практично будь-якого куточка земної кулі. Широке різноманітність товарів, наявність понад трьох тисяч категорій, задовольнить навіть найвибагливішого покупця. Простіше кажучи, на ebay можна купити і продати практично все. Щоб зрозуміти масштаби: свого часу на аукціоні було продане американське місто Бріджвілль і ніготь Леді Гаги. 


eBay – це вигідно і просто 

Ви напевно вже чули про сервіс Bringer UA, який допомагає нашим співвітчизникам купувати якісні брендові товари безпосередньо в США. Але, безумовно, багато хто думає, що замовити з Америки товар - це вкрай складно, довго і незрозуміло. Хотілося б звернути Вашу увагу на те, що купувати ті товари, які і в нашій країні коштують не дуже дорого на Ebay абсолютно невигідно і нерентабельно, а ось якісна техніка або брендові речі - інша справа. Не забувайте про вартість доставки, і завжди враховуйте її при розрахунку рентабельності Вашої покупки. Також стежте за сезонністю і знижками, які допоможуть Вам придбати брендові речі за дуже приємними цінами і завжди виглядати стильно і модно.


Як здійснювати покупки на eBay ?

shutterstock_186020420.jpg


Існує декілька форматів продажу товарів:         

  •  Buy it Now - фіксована ціна, торги не передбачені.

  •  But it Now і Make offer - можна запропонувати власну ціну. Протягом двох діб продавець може відхилити, прийняти або зробити зустрічну пропозицію.

  •   Auction - режим аукціону. Ставки учасників невидимі. Під час пропозиції ставки система повідомляє тільки чи достатньо вашої ставки, щоб перебити попередню.

  •   Auction (reserve price) - продавець встановив резервну ціну, нижче якої не продають товар, навіть при перемозі на аукціоні.

Для безпечної угоди слід вибирати продавців і магазини з позитивними відгуками і хорошим рейтингом, тоді ніщо не затьмарить радість покупки. У разі відправки неякісного або невідповідного товару потрібно відкривати претензію, яка допоможе повернути гроші або замінити річ.

Звичайно, якщо у Вас є базові знання англійської та кілька годин зайвого часу, Ви з легкістю можете здійснювати покупки на Ebay самостійно. Але наша компанія може запропонувати вам допомогу в покупці на Ebay, тим самим заощадивши ваші нерви і час. Адже розібратися у всіх митах, розмитненнях і доставки самостійно виходить не завжди. Звичайно, є товари, які купувати за кордоном просто безглуздо, а такий прийомом як особливості умов доставки продавці користуються майстерно.


Допомога при покупках на eBay

Наша компанія існує з 2011-го року і тому вже встигла зарекомендувати себе, як надійного і перевіреного помічника в питаннях зарубіжних покупок. Наші менеджери при оформленні замовлення координують Вас по терміну доставки з Ebay, підтримують на всіх етапах угоди і повністю відповідають на незрозумілий для багатьох питання: «Як купити з eBay?» Купуючи оригінальні товари з Америки eBay через нашу компанію, Ви можете бути впевнені в безпеці і в надійності переказу Ваших коштів і отримання покупки. Надаючи допомогу в доставці з eBay, ми пропонуємо послуги об'єднання посилок і адресну доставку до дверей клієнта.

Розкажіть друзям