ua
ru ua
особистий кабінет
Оберіть кращий для Вас магазин
Копіюйте посилання потрібного Вам товару
Вставте посилання на товар в форму замовлення і відправте нам


Як замовити біжутерію в Інтернет-магазинах США?

Уявіть, що перед вами - брошка в стилі вінтаж, про яку ви давно мріяли, або ж старовинні сережки - розкішний подарунок для найближчих і дорогих людей. Невже в цей момент не хочеться, щоб цей аксесуар належав тільки вам, і нікому більше? Тільки от невдача - вінтажна біжутерія з США виставлена ​​в продажу на американському сайті, а ви перебуваєте в Україні і ніколи не стикалися з доставкою товарів з-за кордону ...

Компанія BringerUA допоможе вам вигідно купити антикварну прикрасу в Інтернет-магазині і організує його доставку прямо на Вашу адресу!

Чому вінтажна біжутерія з США обійдеться для вас дешевше при покупці через наш сервіс?

Кожен американський товар, який ви можете знайти в каталозі сайту під певним артикулом, оподатковується з продажу. Його сума залежить від штату, де територіально розташований фізичний магазин, і становить від 3% до 10%.

Ми допоможемо вам придбати біжутерію з США без оподаткування завдяки спеціальному сервісу Tax Free. Економте до 10% від вказаної ціни товару на ярмарку майстрів, при покупці безпосередньо з виробництва або на будь-якому іншому веб-ресурсі!

П'ять причин, чому біжутерія з США вигідна для замовлення через нас

Ми вже згадували про відсутність оподаткування, але це далеко не єдина наша перевага.

  • Проста схема роботи. Якщо ви знайшли прикрасу зі знаменитими кристалами Swarowski, потрібно всього лише заповнити невелику форму заявки на сайті і слідувати нашим інструкціям.
  • Онлайн-відстеження. Не переживайте за перевезення колекційної кліпси - ви зможете відстежити свій вантаж на будь-якому з етапів транспортування і отримати повідомлення про зміну його статусу.
  • Консолідація вантажів. Авторські намиста можуть продавати на різних майданчиках Інтернету, а доставка багатьох посилок буде дорогою. Ми пропонуємо об'єднати їх в одну коробку - так буде дешевше.
  • Програма захисту. Ви отримаєте сучасну брошку в тому ж вигляді, як і на сайті. Якщо в процесі перевезення вона отримає пошкодження або загубиться, ми компенсуємо її вартість на 100%.
  • Безкоштовне зберігання. Не маєте змоги отримати своє замовлення вчасно? Фурнітура може зберігатися на складі до 28 днів. Ця послуга абсолютно безкоштовна і доступна для всіх наших клієнтів.

Чи буде ще дешевше біжутерія з Америки для постійних клієнтів?

Ми пропонуємо зручну програму лояльності для людей, які часто користуються послугами нашого сервісу. За кожну покупку ми зараховуємо на бонусний рахунок 5% від своєї комісії - заробленими бонусами можна розплатитися з нашою компанією при наступному замовленні.

Менше грошей ви витрачаєте на наші послуги - більше залишається для покупок. Тому так, біжутерія з Америки для наших постійних клієнтів обходиться ще дешевше.

Беріть участь в нашій бонусної програмі - економте на кожному своєму замовленні!