ua
ru ua
особистий кабінет
Оберіть кращий для Вас магазин
Копіюйте посилання потрібного Вам товару
Вставте посилання на товар в форму замовлення і відправте нам


Чому покупка побутової техніки в Інтернет-магазинах США не така проста, як здається?

Величезний асортимент, відомі бренди і детальні фотографії в різних ракурсах - ось лише кілька факторів, які привернуть вас в онлайн-магазинах Америки. Ось тільки коли ви вже визначилися з вибором і готові перейти на стадію покупки, раптово розумієте, що не можете розібратися в усіх нюансах доставки і оплати ...

У вашій голові промайне думка: «А може, замовити по-старому в Україні?» Ми пропонуємо найкращий варіант - скористатися послугами сервісу доставки і самостійно переконатися в тому, що це вигідно!

Як побутова техніка з США потрапить до вас через BringerUA?

Все дуже просто - потрібно всього лише заповнити невелику анкету на нашому сайті:

  • скопіювати в неї посилання на сторінку магазину з електронікою, яку ви плануєте купити;
  • вказати свої дані: прізвище, ім'я, по батькові, контактний телефон та електронну пошту;
  • якщо є питання або побажання, вказати їх в поле «Коментарі».

Потім наші фахівці виконують попередній розрахунок і відправляють вам для затвердження. Якщо ви як і раніше готові зробити замовлення на побутову техніку з Америки, підтвердіть свою згоду. Після цього ми надішлемо вам рахунок на оплату.

З моменту оплати рахунку всі турботи по доставці товару з USA в Київ або будь-яке інше місто України наша компанія бере на себе!

Чому побутова техніка з Америки обійдеться вам дешевше через сервіс доставки?

Ви побачили в каталозі пральних машин приємну ціну, і вже передчуваєте радість від її придбання? Не забудьте додати в загальну суму чека податок з продажу, обов'язковий для магазинів. Залежно від штату, він може досягати 10% від вартості товару! Але навіть якщо оплатити всю необхідну суму, як бути впевненим в тому, що замовлення надійде до Вас в цілості й схоронності?

  • Завдяки послузі Tax Free, при покупці через BringerUA вам не потрібно платити цей податок! Так, вартість послуг нашої компанії теж становить 10%, але ми беремо на себе всі турботи про заповнення митної декларації та виконуємо огляд товару.
  • Якщо виробник надав нову мікрохвильову піч, яка не відповідає опису, або з браком, що виникли в процесі виробництва, ми виконаємо її повернення. Наші фахівці відразу помітять дефект і сфотографують його.
  • Наша компанія здійснює контроль доставки побутової техніки з США і європейської продукції на кожному етапі перевезення, а також пропонує безкоштовне зберігання на складі до 28 днів. Це дуже зручно, якщо у вас немає можливості відразу отримати посилку.
  • Якщо між постачальником і споживачем виникають суперечки, фахівці BringerUA займаються їх вирішенням. Ми відстоюємо ваші інтереси і розбираємося в спірних ситуаціях без участі покупця.
  • Незалежно від вартості товару, кожна ваша покупка через наш сервіс захищена страховкою. Якщо в процесі транспортування вантаж буде пошкоджений або загублений, ми повністю компенсуємо його вартість.

Але найголовніше - те, що в категорії товарів великої побутової техніки є такі, які вважаються крихкими, або занадто габаритними. Зазвичай продавці відмовляються відправляти їх поштою, але наша компанія здійснює самовивіз. Фахівці виїжджають на адресу продавця, оглядають товар, перевіряють його працездатність, ретельно упаковують і відправляють прямо до вас.

Станьте постійним клієнтом BringerUA і замовляйте побутову техніку з Інтернет-магазинів США - 5% від вартості наших послуг буде регулярно повертатися на ваш бонусний рахунок!