ua
ru ua
особистий кабінет
Оберіть кращий для Вас магазин
Копіюйте посилання потрібного Вам товару
Вставте посилання на товар в форму замовлення і відправте нам


Секрет успішної покупки спортивного взуття в Інтернет-магазинах США

Ви мрієте про кросівки з Америки і вже пригледіли для себе оригінальну модель Nike на сайті виробника? Тоді не варто відкладати американську мрію в довгий ящик, адже для її здійснення вам не потрібно досконало володіти англійською мовою. Достатньо всього лише вибрати спортивне взуття чи інший товар з США і заповнити просту форму заявки на нашому сайті, а оформлення замовлення і повний його супровід візьме на себе BringerUA!

З 2011 року ми тісно співпрацюємо з безліччю онлайн-магазинів з продажу одягу і кросівок, тому готові посприяти в придбанні і доставці будь-якого обраного вами товару.

Чи правда, що кросівки з Америки оподатковуються?

Абсолютна, причому сума податку може досягати 10% від загальної вартості замовлення - все залежить від штату, на території якого розташований офлайн-магазин. Оподаткуванню підлягають всі моделі, які продаються в Інтернеті. Якщо ви вирішили самостійно замовити кросівки з Америки, плануйте свій бюджет з запасом.

Чому ми зробили акцент на сплату податку при самостійному замовленні? Та тому, що клієнти нашого сервісу звільнені від цього зобов'язання! Послуга Tax Free цілком і повністю легальна, і завдяки їй оподаткування на вашу посилку поширюватися не буде.

Чому спортивне взуття з Америки обійдеться вам недорого при замовленні через BringerUA?

Все дуже просто - ми цінуємо кожного нашого клієнта, тому пропонуємо найкращі умови для доставки чоловічого та жіночого одягу від фірмових брендів в Україні. Почавши співпрацювати з нами, ви отримаєте безліч переваг.

  • Безкоштовне зберігання. Після доставки кед Adidas або New Balance на склад вони можуть безкоштовно зберігатися на складі до 28 днів. Це дуже зручно, якщо з якоїсь причини ви відсутні і не можете їх отримати.
  • Повернення коштів. Хочете замовити спортивне взуття з Америки, але переживаєте за її транспортування? Якщо вантаж буде пошкоджений або загублений, програма захисту «Bringer Protect» повністю компенсує ваші витрачені кошти.
  • Відстеження в режимі онлайн. Ви можете в будь-який час перевірити, де знаходиться ваше замовлення. Ми будемо надсилати вам повідомлення про зміну його статусу і повідомимо, коли він буде доставлений.
  • Поділ посилок. Ви замовили взуття для спорту з США з хорошою знижкою, і не одну пару, а відразу п'ять - для себе, своїх друзів і родичів? Ми можемо розділити одну коробку від постачальника на кілька дрібних, упакувати їх і відправити за вказаними адресами.
  • Врегулювання суперечок. У процесі придбання взуття для спорту з Америки можуть виникнути спірні ситуації. Але не варто хвилюватися - наша компанія візьме на себе відповідальність за захист ваших інтересів перед продавцем.

Пам'ятайте про те, що кожна коробка додає вагу, який підвищує вартість перевезення. Її ціна буде значно нижче, якщо ви попросите нас виконати консолідацію - об'єднати кілька маленьких посилок в одну велику.

Чому спортивне взуття з Америки користується попитом серед наших клієнтів?

Люди, які регулярно користуються нашим сервісом, можуть замовляти будь-яку продукцію ще вигідніше. За кожну покупку їм нараховуються бонусні бали - поінти. За допомогою бонусів ви можете частково заплатити за наші послуги, якщо вирішите купити кросівки з Америки або підберете до них підходять по стилю аксесуари.

Щоб розшифрувати свій бонусний рахунок, ловіть підказку: 1 поінт дорівнює 1 американського долара.

Ми будемо раді бачити вас серед своїх постійних клієнтів і регулярно нараховувати 5% від нашої комісії у вигляді бонусів!