Інтернет покупки за кордоном
Сервіс BringerUA пропонує замовити товари із зарубіжних онлайн-магазинів, форумів, аукціон eBay з доставкою в Україну. Відвідайте найбільший каталог торгових інтернет-майданчиків світу.
Покупки в США
Сервіс BringerUA пропонує замовити товари з США. Онлайн-магазини, форуми, аукціон eBay з доставкою в Україну. Відвідайте найбільший каталог торгових інтернет-майданчиків США.
від $5.25 /кг 10 днів
від $3.06 /кг 25 днів
Покупки в Канаді
Сервіс BringerUA пропонує замовити товари з Канади. Онлайн-магазини, форуми, аукціон eBay з доставкою в Україну. Відвідайте найбільший каталог торгових інтернет-майданчиків Канади.
від $5.5 /кг 10 днів
від $2.6 /кг 25 днів
Покупки в Європі
Сервіс BringerUA пропонує замовити товари з Європи. Онлайн-магазини, форуми, аукціон eBay з доставкою в Україну. Відвідайте найбільший каталог торгових інтернет-майданчиків Європи.
від €0.40 /кг 10 днів
Покупки в Китаї
Сервіс BringerUA пропонує замовити товари з Китаю. Онлайн-магазини, TaoBao, Tmall, аукціон eBay з доставкою в Україну. Відвідайте найбільший каталог торгових інтернет-майданчиків Китаю.
від $9 /кг 10 днів
від $4 /кг 60 днів

Покупка товарів за кордоном

три простих кроки
1
Ви відправляєте посилання на товар - Ми порахуємо вартість
Для покупки,скопіюйте посилання на товар, який Вас цікавить, вставте в форму на сайті, заповніть необхідні поля, деталі замовлення та відправте нам
2
Ви підтверджуєте і
оплачуєте замовлення
Виконуємо попередній розрахунок, Ви підтверджуєте, відправляємо на e-mail рахунок для оплати (вартість товару, доставка і послуги сервісу)
3
Ми доставляємо вам товар
Організовуємо доставку товарів з-за кордону в Україну авіа, морським або наземним транспортом і контролюємо процес доставки посилки від складу до Вашої оселі
Зробити замовлення
International Service наш сервіс покриває 30 країн Замовити товари з Америки, Канади, Європи та Китаю з доставкою посилки до дверей Вашого будинку. Наше головне завдання, надати Вам комфортний і надійний сервіс покупки за кордоном через інтернет. Аукціон eBay, магазини, форуми, приватні оголошення, всі інтернет майданчики. Детальніше
Онлайн-трекінг
Відстежуйте Ваше замовлення на всіх етапах виконання.Інформування про зміну статусу замовлення.
Bringer Protect
Програма захисту посилок «Bringer Protect», гарантує Вам повернення коштів, якщо в процесі доставки товар буде пошкоджений або загублений.
Tax free
Купуйте товари за кордоном без сплати податку з продажів. Завдяки цьому, Ви економите від 3% до 10% від вартості товару.
Гарантія цілісності
Візуальний огляд товару з наданням фото на предмет пошкоджень та відповідності опису продавця. Перевірка упаковки.
Pick up Service в потрібному місці в потрібний час Ви хочете придбати великогабаритний або крихкий товар в Європі, але продавець не відправляє поштою. Пропонуємо Вам надійний сервіс самовивозу. Виїжджаємо за адресою продавця, здійснюємо перевірку товару, якісну упаковку і надійну доставку в Україну. Детальніше
Безкоштовні послуги ми завжди йдемо на зустріч нашим клієнтам
оформлення
Митне оформлення та заповнення декларації.
Консолідація
Об'єднання декількох товарів в єдину посилку для зменшення загальної ваги посилки.
Поділ посилки
Ми пропонуємо можливість поділу покупки і зробити кожен товар окремою посилкою.
Зберігання
Безкоштовне зберігання посилки на складі 28 календарних днів.
Discount Program більше покупок, менше витрат Вам сподобався сервіс покупок за кордоном і Ви хочете бути нашим постійним клієнтом? Реєструйтеся на нашому сайті та станьте учасником програми лояльності. З кожної оплати наших послуг, ми повертаємо 10% на Ваш бонусний рахунок у вигляді поінтів. Надалі, Ви можете оплачувати наші послуги накопиченими поінтамі Детальніше

Зробити замовлення

заповніть форму нижче

Купівля товарів з-за кордону з доставкою в Україну

Компанія BringerUA надає допомогу в здійсненні інтернет покупок за кордоном. Не завжди у користувача є достатні знання англійської мови та досвід здійснення замовлення в закордонних магазинах. З нами Вам не доведеться переплачувати - комісія сервісу 10% за послуги посередника, нараховується виключно на вартість товару, без збільшення розцінок поштових операторів на транспортування з-за кордону.

Сьогодні зарубіжні магазини стали доступні українцям, а зручні каталоги з великим асортиментом дозволяють підібрати ідеальну за всіма параметрами річ, будь то одяг, техніка, предмети побуту, іграшки або будь-який інше виріб.

Вітчизняний ринок багатий цікавими пропозиціями, проте, все більше споживачів віддають перевагу купівлі через інтернет. Завдяки Всесвітній павутині, межа між країнами стирається, і ви з легкістю робите віртуальні шопінг-тури. За допомогою нашого сервісу ви станете щасливим володарем бажаної речі.

Послуги з доставки покупок із зарубіжних магазинів

Чому співпрацювати з BringerUA - вигідно? Переваги очевидні. Для того, що б купити товари з Європи, Америки, Канади, а так само Китаю, Вам не потрібно самостійно освоювати специфіку шопінгу за кордоном за допомогою інтернету. Процедура проста і не зажадає від вас витрат часу і енергії:

 • виберіть товар і відправте нам посилання на нього;
 • ми перевіримо магазин, виконаємо попередній розрахунок і надішлемо його вам на e-mail;
 • після оплати наданого рахунку здійснюється купівля в магазині;
 • ми перевіряємо відповідність вкладення посилки згідно з описом продавця або магазину на транзитному складі, надаємо фото;
 • спосіб доставки визначається відповідно до Ваших побажань і буде максимально комфортний;
 • після прибуття посилки, ви можете отримати замовлення на складі поштового оператора, в почтоматі або скористатися послугою «Доставка кур'єром додому».

Ми робимо консолідацію посилок (якщо покупка не одна) або роз'єднання однієї посилки на кілька окремих, при необхідності додатково пакуємо.

Ми намагаємося максимально розсунути межі можливостей компанії і зробити шопінг зручним для кожного клієнта. При виникненні спірних моментів з продавцем або поштовим оператором, ми сприяємо у вирішенні конфліктних ситуацій і захисту інтересів клієнта, якщо такі були порушені.

Кожна покупка товарів з Європи або інших країн, виконана c допомогою сервісу BringerUA, при перетині кордону України, проходить митний контроль без Вашої участі.

Швидка експрес-доставка в зручний для вас час, чесні тарифи, оперативна обробка замовлення. За допомогою сервісу BringerUA вам доступні інтернет магазини всього світу!

Купівля з-за кордону: які країни покриває наш сервіс?

Сьогодні в Україні можна знайти і придбати практично будь-яку продукцію. Але, найчастіше, вартість її дуже висока, а якість буває сумнівною. Оптимальний вихід з ситуації, що склалася – покупка речі за кордоном.

BringerUA здійснює викуп позицій в режимі онлайн через інтернет, підбираючи при цьому найбільш вигідні пропозиції. Ми знайдемо найкращий варіант у співвідношенні ціна-якість, відправимо запит на його викуп за кордон і купимо його для вас. Сьогодні ми співпрацюємо з найбільшими торговими майданчиками таких країн:

 • США;
 • Канада;
 • Німеччина;
 • Великобританія;
 • Польща;
 • Португалія;
 • Франція;
 • Іспанія;
 • Італія;
 • Китай.

Замовити через інтернет ви можете все, що бажаєте. Розширте кордони ваших онлайн-покупок. Ми організуємо викуп виробів різних категорій (крім заборонених до ввезення на законодавчому рівні). Америка, Канада, Китай, Європа є великими виробниками одягу, взуття, продуктів, дитячих іграшок, косметики, аудіо та відеоапаратури. Купуючи по інтернету, ви отримуєте незаперечну вигоду.

Доставка з-за кордону з BringerUA

Наша фірма допоможе придбати необхідну продукцію в магазинах світу і у приватних продавців і привезе її в Україну в максимально стислі терміни. У разі якщо продавець не висилає товар, що вас зацікавив, не обов'язково особисто їхати за кордон. Ми організуємо самовивіз вантажу і перевезення до вас. Будьте завжди в курсі – ми надаємо можливість відстеження прогресу виконання замовлення.

Ми спрощуємо процедуру шопінгу для українців. Не всі торгові майданчики приймають українські банківські карти. Співробітники BringerUA беруть на себе вирішення складних завдань і полегшують для вас освоєння покупок за допомогою інтернету. Купуйте без кордонів зручно і вигідно.

У Мережі представлений величезний асортимент цікавих пропозицій, елітна парфумерія та біжутерія, ексклюзивний одяг. Тут ви знайдете екзотичні страви і технологічні новинки. В інтернет-магазинах за кордоном можна виявити практично все – від невеликих дрібничок і аксесуарів, до великогабаритних меблів, будматеріалів. При цьому, ви оптимізуєте витрати – розцінки на аналоги в українських точках продажу набагато більше, ніж вартість в інтернеті. Ми підібрали зручний каталог з пропозиціями від перевірених і популярних за кордоном продавців, знайти в якому потрібну річ з-за кордону буде легко.