Шановні клієнти , ми відновили роботу сервісу. Можливість доставки замовлень до вашого міста перевіряйте будь ласка на офіційних сайтах Міст Експрес і Нова Пошта.
Інтернет покупки за кордоном
Сервіс BringerUA пропонує замовити товари із зарубіжних онлайн-магазинів, форумів, аукціон eBay з доставкою в Україну. Відвідайте найбільший каталог торгових інтернет-майданчиків світу.
Покупки в США
Сервіс BringerUA пропонує замовити товари з США. Онлайн-магазини, форуми, аукціон eBay з доставкою в Україну. Відвідайте найбільший каталог торгових інтернет-майданчиків США.
Покупка товаров за границей – сервис доставки товаров из-за границы Bringer UA від $5.65 /кг 10 днів
Покупка товаров за границей – сервис доставки товаров из-за границы Bringer UA від $3.06 /кг 25 днів
Покупки в Канаді
Сервіс BringerUA пропонує замовити товари з Канади. Онлайн-магазини, форуми, аукціон eBay з доставкою в Україну. Відвідайте найбільший каталог торгових інтернет-майданчиків Канади.
Покупка товаров за границей – сервис доставки товаров из-за границы Bringer UA від $5.5 /кг 10 днів
Покупка товаров за границей – сервис доставки товаров из-за границы Bringer UA від $2.6 /кг 25 днів
Покупки в Європі
Сервіс BringerUA пропонує замовити товари з Європи. Онлайн-магазини, форуми, аукціон eBay з доставкою в Україну. Відвідайте найбільший каталог торгових інтернет-майданчиків Європи.
Покупка товаров за границей – сервис доставки товаров из-за границы Bringer UA від €0.40 /кг 10 днів

Покупка товарів за кордоном

три простих кроки
1 Покупка товарів за кордоном – сервіс доставки товарів з-за границі Bringer UA
Ви відправляєте посилання на товар - Ми порахуємо вартість
Для покупки,скопіюйте посилання на товар, який Вас цікавить, вставте в форму на сайті, заповніть необхідні поля, деталі замовлення та відправте нам
2 Покупка товарів за кордоном – сервіс доставки товарів з-за границі Bringer UA
Ви підтверджуєте і
оплачуєте замовлення
Виконуємо попередній розрахунок, Ви підтверджуєте, відправляємо на e-mail рахунок для оплати (вартість товару, доставка і послуги сервісу)
3 Покупка товарів за кордоном – сервіс доставки товарів з-за границі Bringer UA
Ми доставляємо вам товар
Організовуємо доставку товарів з-за кордону в Україну авіа, морським або наземним транспортом і контролюємо процес доставки посилки від складу до Вашої оселі
Зробити замовлення
International Service наш сервіс покриває 30 країн Замовити товари з Америки, Канади і Європи з доставкою посилки до дверей Вашого будинку. Наше головне завдання, надати Вам комфортний і надійний сервіс покупки за кордоном через інтернет. Аукціон eBay, магазини, форуми, приватні оголошення і інші інтернет майданчики. Детальніше
Покупка товарів за кордоном – сервіс доставки товарів з-за границі Bringer UA
Покупка товарів за кордоном – сервіс доставки товарів з-за границі Bringer UA
Онлайн-трекінг
Відстежуйте Ваше замовлення на всіх етапах виконання.Інформування про зміну статусу замовлення.
Покупка товарів за кордоном – сервіс доставки товарів з-за границі Bringer UA
Bringer Protect
Програма захисту посилок «Bringer Protect», гарантує Вам повернення коштів, якщо в процесі доставки товар буде пошкоджений або загублений.
Покупка товарів за кордоном – сервіс доставки товарів з-за границі Bringer UA
USA Tax free
Купуйте товари в США без сплати податку з продажів. Завдяки цьому, Ви економите від 7% до 10% вартості товару.
Покупка товарів за кордоном – сервіс доставки товарів з-за границі Bringer UA
Гарантія цілісності
Візуальний огляд товару з наданням фото на предмет пошкоджень та відповідності опису продавця. Перевірка упаковки.
Покупка товарів за кордоном – сервіс доставки товарів з-за границі Bringer UA
Pick up Service в потрібному місці в потрібний час Ви хочете придбати великогабаритний або крихкий товар в Європі або Канаді, але продавець не відправляє поштою. Пропонуємо Вам надійний сервіс самовивозу. Виїжджаємо за адресою продавця, здійснюємо перевірку товару, надійне пакування і надійну доставку в Україну. Детальніше
Безкоштовні послуги ми завжди йдемо на зустріч нашим клієнтам
Покупка товарів за кордоном – сервіс доставки товарів з-за границі Bringer UA
оформлення
Митне оформлення та заповнення декларації.
Покупка товарів за кордоном – сервіс доставки товарів з-за границі Bringer UA
Консолідація
Об'єднання декількох товарів в єдину посилку для зменшення загальної ваги посилки.
Покупка товарів за кордоном – сервіс доставки товарів з-за границі Bringer UA
Поділ посилки
Ми пропонуємо можливість поділу покупки і зробити кожен товар окремою посилкою.
Покупка товарів за кордоном – сервіс доставки товарів з-за границі Bringer UA
Зберігання
Безкоштовне зберігання посилки на складі 28 календарних днів.
Loyalty Program більше покупок, менше витрат Вам сподобався сервіс покупок за кордоном і Ви хочете бути нашим постійним клієнтом? Реєструйтеся на сайті і отримайте знижку від 10% на послуги, при оформленні замовлення через особистий кабінет клієнта. Детальніше
shutterstock_1831476553.jpg

Зробити замовлення

заповніть форму нижче
Країна відправки товару не вказана!

Купівля товарів з-за кордону з доставкою в Україну

Компанія BringerUA надає допомогу в здійсненні інтернет покупок за кордоном. Не завжди у користувача є достатні знання англійської мови та досвід здійснення замовлення в закордонних магазинах,що б купити товари з Європи. З нами Вам не доведеться переплачувати - комісія сервісу 10% за послуги посередника, нараховується виключно на вартість товару, без збільшення розцінок поштових операторів на транспортування з-за кордону.

Сьогодні зарубіжні онлайн магазини стали доступні українцям, а зручний каталог з великим асортиментом дозволяє підібрати ідеальну за всіма параметрами річ, будь то одяг, техніка, предмети побуту, іграшки або будь-який інший виріб.

Вітчизняний ринок багатий цікавими пропозиціями, проте, все більше споживачів віддають перевагу купівлі через інтернет. Завдяки Всесвітній павутині, межа між країнами стирається, і ви з легкістю робите покупки в Європі через інтернет. За допомогою нашого сервісу ви станете щасливим володарем бажаної речі.

Послуги з доставки покупок із зарубіжних магазинів

Онлайн-покупки, посередник BringerUA - чому з нами вигідно? Переваги очевидні. Для того, що б купити товари з Європи, Америки, Канади, а так само Китаю, Вам не потрібно самостійно освоювати специфіку шопінгу за кордоном за допомогою інтернету. Процедура проста і не зажадає від вас витрат часу і енергії:

 • виберіть товар і відправте нам посилання на нього;
 • ми перевіримо магазин, виконаємо попередній розрахунок і надішлемо його вам на e-mail;
 • після оплати наданого рахунку здійснюється купівля в магазині;
 • ми перевіряємо відповідність вкладення посилки згідно з описом продавця або магазину на транзитному складі, надаємо фото;
 • спосіб доставки визначається відповідно до Ваших побажань і буде максимально комфортний;
 • після прибуття посилки, ви можете отримати замовлення на складі поштового оператора, в почтоматі або скористатися послугою «Доставка кур'єром додому».

Ми робимо консолідацію посилок (якщо покупка не одна) або роз'єднання однієї посилки на кілька окремих, при необхідності додатково пакуємо.

Ми намагаємося максимально розсунути межі можливостей компанії і зробити шопінг зручним для кожного клієнта. При виникненні спірних моментів з продавцем або поштовим оператором, ми сприяємо у вирішенні конфліктних ситуацій і захисту інтересів клієнта, якщо такі були порушені.

Кожна покупка товарів з Європи або інших країн, виконана c допомогою сервісу BringerUA, при перетині кордону України, проходить митний контроль без Вашої участі.

Швидка доставка з Європи в Україну, в зручний для вас час, чесні тарифи, оперативна обробка замовлення. За допомогою сервісу BringerUA вам доступні інтернет магазини всього світу!

Купівля з-за кордону: які країни покриває наш сервіс?

Сьогодні в Україні можна знайти і придбати практично будь-яку продукцію. Але, найчастіше, ціни дуже високі, а якість буває сумнівною. Оптимальний вихід з ситуації, що склалася – покупка речі за кордоном.

Сервіс доставки з Європи BringerUA, здійснює викуп позицій в режимі онлайн через інтернет, підбираючи при цьому найбільш вигідні пропозиції. Ми знайдемо найкращий варіант у співвідношенні ціна-якість, відправимо запит на його викуп за кордон і купимо його для вас. Сьогодні ми співпрацюємо з найбільшими торговими майданчиками таких країн:

 • США;
 • Канада;
 • Німеччина;
 • Великобританія;
 • Польща;
 • Португалія;
 • Франція;
 • Іспанія;
 • Італія;
 • Китай.

Замовити через інтернет ви можете все, що бажаєте. Розширте кордони ваших онлайн-покупок. Ми організуємо викуп виробів різних категорій (крім заборонених до ввезення на законодавчому рівні). Америка, Канада, Китай, Європа є великими виробниками одягу, взуття, продуктів, дитячих іграшок, косметики, аудіо та відеоапаратури. Купуючи по інтернету, ви отримуєте незаперечну вигоду.

Доставка з-за кордону з BringerUA

Наша фірма допоможе придбати необхідну продукцію в магазинах світу і у приватних продавців і привезе її в Україну в максимально стислі терміни. У разі якщо продавець не висилає товар, що вас зацікавив, не обов'язково особисто їхати за кордон. Ми організуємо самовивіз вантажу і перевезення до вас. Будьте завжди в курсі – ми надаємо можливість відстеження прогресу виконання замовлення.

Ми спрощуємо процедуру шопінгу для українців. Не всі торгові майданчики приймають українські банківські карти. Співробітники BringerUA беруть на себе вирішення складних завдань і полегшують для вас освоєння покупок за допомогою інтернету. Купуйте без кордонів зручно і вигідно.

У Мережі представлений величезний асортимент цікавих пропозицій, елітна парфумерія та біжутерія, ексклюзивний одяг. Тут ви знайдете екзотичні страви і технологічні новинки. В інтернет-магазинах за кордоном можна виявити практично все – від невеликих дрібничок і аксесуарів, до великогабаритних меблів, будматеріалів. При цьому, ви оптимізуєте витрати – розцінки на аналоги в українських точках продажу набагато більше, ніж вартість в інтернеті. Ми підібрали зручний каталог з пропозиціями від перевірених і популярних за кордоном продавців, знайти в якому потрібну річ з-за кордону буде легко.