ua
ru ua
особистий кабінет

Наша історія

Офіційна історія BringerUA почалася в 2011 році, коли нас оформили як сервіс надання послуг з організації доставки індивідуальних вантажів,але почалася наша діяльність набагато раніше. Тоді ми допомагали друзям і знайомим здійснювати покупки за кордоном і доставляли їх в Україну.
Про нас

Творці

ЮРІЙ

ЮРІЙ

Технічна підтримка сайту

Ігор

Ігор

Засновник, контроль за роботою сервісу на всіх етапах замовлення, від покупки до доставки до Вас в руки.

Наталя

Наталя

Облік Ваших платежів, всі рахунки розраховуються з точністю до копійки.

BringerUA

Ми - Ваш особистий помічник за кордоном, розширте можливості своїх покупок на весь світ. Придбання товару з-за кордону з нами стає простіше покупки в сусідньому магазині, а головне - економніше.

У нас немає ніяких обмежень по вартості товару - полюбився дрібничка або шалено дорога річ - до кожного замовлення ми ставимося з граничною увагою.

Завдяки тому, що представництва наших партнерів знаходяться в США, Канаді, Європі та Китаї, BringerUA пропонує Вам максимально широке охоплення країн. Відвідуйте закордонні інтернет-магазини і аукціони, не виходячи з дому.


З 2010 року ми доставили в Україну понад 2 000 замовлень, довівши кожному покупцеві, що сервіс покупки і доставки товарів з-за кордону BringerUA - це запорука вдалих покупок з-за кордону. У цьому переконаєтеся і Bи!