ua
ru ua
особистий кабінет
Оберіть кращий для Вас магазин
Копіюйте посилання потрібного Вам товару
Вставте посилання на товар в форму замовлення і відправте нам


Як купити ремені в Інтернет-магазинах США швидко і вигідно?

Про тонкий смак людини часто говорять деталі: стильні окуляри відомого бренду, ефектна сумка або модний шкіряний пояс з елегантною пряжкою. Що ж такого особливого в виборі останнього аксесуара, адже знайти його дуже легко? Ось тільки величезний асортимент американських ременів Levi's представлений саме на батьківщині бренду - в Інтернет-магазинах США.

Щоб не вникати в складні нюанси оплати і доставки товарів в Україну із США, скористайтеся послугами BringerUA!

Чому вам варто купити американські ремені через наш сервіс?

Ми однаково уважно ставимося до кожного нашого клієнта - незалежно від того, замовляє він звичайні чоловічі підтяжки або вибирає ексклюзивний жіночий одяг. При співпраці наша компанія пропонує безліч вигод.

  • Широкий асортимент. Здійсніть покупку через каталог торгових майданчиків, де представлені ремені всіх розмірів за вигідною ціною.
  • Легкість замовлення. Досить заповнити просту форму заявки на нашому сайті, а після цього - слідувати інструкціям менеджера.
  • Відстеження вантажу. Зручна функція трекінгу в режимі онлайн дозволяє відстежити пояса зі шкіри на будь-якому етапі доставки в Київ.
  • Захист посилок. Програма «Bringer Protect» гарантує компенсацію коштів на 100% при пошкодженні або втраті замовлення.
  • Відсутність оподаткування. Наші клієнти звільнені від сплати податку з продажів, який в деяких штатах досягає 10%.
  • Консолідація. Об'єднання декількох посилок в одну знизить вагу і допоможе добре заощадити на послугах транспортування.
  • Огляд вантажів. Співробітники нашої компанії ретельно оглянуть аксесуари для чоловіків і зроблять їх фотографії з усіх ракурсів.
  • Поділ посилок. Якщо потрібно, ми розіб'ємо одну велику посилку на дрібні і відправимо їх на різні адреси.

Навіть якщо ви не встигнете отримати замовлення в обумовлені терміни, він зможе безкоштовно зберігатися на нашому складі до 28 днів!

Спеціальна пропозиція для постійних клієнтів

Що б ви не замовили, ми докладемо всіх зусиль для швидкої і вигідною доставки.

Постійні клієнти BringerUA економлять ще більше - при кожній покупці 5% від вартості наших послуг повертається на рахунок у вигляді бонусів.

Стати одним з них і користуйтеся усіма привілеями нашої бонусної програми!