Bringer
ua
ru ua
особистий кабінет
Оберіть кращий для Вас магазин
Копіюйте посилання потрібного Вам товару
Вставте посилання на товар в форму замовлення і відправте нам


Що вам потрібно для того, щоб купити фото-відео камери в Інтернет-магазинах США?

Ви давно мрієте про дзеркальної відеокамері Nikon, а знайомий якраз недавно придбав собі нову модель за кордоном? Без сумніву, на американських веб-ресурсах багато цікавих пропозицій. Ось тільки як не заплутатися в нюансах покупки, якщо по-англійськи ви розумієте тільки слова «camera», «usa» і назви брендів? Наша компанія була створена спеціально для того, щоб зробити відеокамери США ближче до українських жителям!

BringerUa подбає про те, щоб доставка кожного товару була зручною і швидкою!

Як не платити податок на фотоапарат з США?

Так, це не помилка - вся цифрова фототехніка і не тільки обкладається обов'язковим податком, тому при її покупці готуйтеся заплатити від 3% до 10%. Але, як ми і обіцяли, зараз розповімо, як його уникнути.

Для цього достатньо всього лише зробити замовлення через наш сервіс і купити відеокамеру з Америки по системі Tax Free, без оподаткування. Цей спосіб вже отримав безліч позитивних відгуків від наших клієнтів.

Чому вам варто купити фотоапарат в США через нас?

Ми встановлюємо чесні розцінки і не боїмося озвучити вартість своїх послуг. Ви не тільки заплатите менше при покупці об'єктива для DSLR Canon, а й отримаєте додаткові переваги.

  • Проста заявка. Купити відеокамеру з США через нас дуже легко - знайдіть потрібну модель початкового рівня або для просунутих операторів, а потім заповніть заявку на нашому сайті.
  • Консолідація вантажів. Ціна доставки в Україну безпосередньо залежить від ваги посилки. Ми можемо об'єднати декілька замовлень в одну коробку і знизити її загальна вага, здешевив тим самим перевезення.
  • Безкоштовне зберігання. Фотоапарат з США може зберігатися на складі до 28 днів без додаткової оплати, тому якщо у вас не виходить забрати його відразу - не біда.
  • Поділ замовлень. Іноді зручно купувати кілька товарів одним замовленням, але деколи треба їх розділити. Якщо вам буде потрібно така послуга, ми готові її надати на першу вимогу.
  • Захист транспортування. Фотоапарат з Америки прибуде вам до цілості й схоронності - його захищає спеціальна програма Bringer Protect. При його пошкодженні або втраті ми відшкодуємо вартість на 100%.

Ми доставляємо посилки з аукціону eBay, з оголошень на різних форумах та інших торгових майданчиків. Вибір просто величезний - ви зможете знайти навіть плівкову фототехніку!

Чому фотоапарат з Америки обходиться дешевше для наших постійних клієнтів?

Якщо ви робите покупку не перший раз, то можете скористатися привілеями нашої бонусної програми. Після кожного отримання посилки ви будете отримувати на свій рахунок спеціальні бонусні бали - поінти. Ви можете поступово їх накопичувати і оплачувати наші послуги.

Запрошуємо вас стати нашим постійним клієнтом - купити товар в США і регулярно отримувати 5% від нашої комісії!