Bringer
ua
ru ua
особистий кабінет
Комп'ютери і комплектуючі
Оберіть кращий для Вас магазин
Копіюйте посилання потрібного Вам товару
Вставте посилання на товар в форму замовлення і відправте нам


Як купувати комп'ютери та комплектуючі в Інтернет-магазинах США?

Уявіть своє життя без перегляду новин, прогнозів погоди і цікавих відео на YouTube ... Не виходить? Правильно, тому що ноутбуки з Америки і Європи стали таким же невід'ємним атрибутом кожного з нас, як пилосос або холодильник. Але як зробити покупку, щоб і ціна самого комп'ютера була низькою, і при цьому швидко і без проблем отримати його в Україні? Легко, якщо скористатися сервісом з доставки ноутбука з Америки!

Ми працюємо з 2011 року, тому є надійним партнером для довгострокового співробітництва.

Чому ноутбуки з США вигідно купувати через BringerUA?

Ми однаково ставимося до кожної людини, незалежно від обсягу його замовлень. Крім того, купити ноутбук в Америці через нас - значить отримати безліч вигод.

 • Гарний вибір. Ми співпрацюємо з eBay, виробниками Dell, Lenovo і HP, Інтернет-форумами і іншими майданчиками з величезним асортиментом. Ви завжди знайдете хороший варіант для себе або своїх близьких!
 • Відстеження переміщення. Чи безпечно купити комп'ютер в США? Так, адже онлайн-трекінг допоможе відстежити його на будь-якому етапі. Ми проінформуємо вас, коли статус посилки зміниться, і вона буде доставлена.
 • Гарантія повернення коштів. Програма захисту «Bringer Protect» гарантує виплату компенсації в розмірі 100%, якщо в процесі перевезення вантаж отримає пошкодження або буде втрачено. Ви нічим не ризикуєте!
 • Ретельний огляд. Вирішивши купити комп'ютер в США, не варто турбуватися, що ви отримаєте абсолютно не ту модель або техніку з дефектом. Ми уважно оглянемо її перед відправкою до вас і сфотографуємо з різних ракурсів.
 • Консолідація посилок. Щоб купити комп'ютер в Америці недорого, можна об'єднати його в одну коробку з клавіатурою і мишкою. Менше упаковок - нижче загальна вага, а значить, транспортування обійдеться дешевше.
 • Поділ вантажів. Ви планували придбати комп'ютери з Америки, а друг попросив взяти ще й мишку разом з клавіатурою, тому що на них поширювалася дія знижки або участь в акції? На ваше прохання ми розіб'ємо одну коробку на дві-три дрібних, спакуємо і відправимо їх.
 • Безкоштовне зберігання. Ви хочете замовити ноутбук з США, але на час його отримання намічається від'їзд? Тоді вас напевно обрадує ця перевага! Б / в ноутбуки з США почекають вас на складі до 28 днів від моменту їх прибуття, і за це ви не заплатите ні копійки.

Як бути, якщо ви знайшли якісну техніку за кордоном, але постачальник відмовляється її пересилати, мотивуючи це її крихкістю? Просто повідомте нам, і ви зможете замовити ноутбук з Америки самовивозом! Причому їхати для цього особисто вам нікуди не треба: наші співробітники приїдуть до продавця, оглянуть його, підготують до транспортування і на Вашу електронну адресу.

Скільки коштує ноутбук в Америці?

Насправді, точні розцінки назвати неможливо - їх визначають відразу кілька факторів.

 • Податок з продажу. Він є в кожному штаті - від 3% до 10%. Обов'язково пам'ятайте про нього при самостійному замовленні ноутбука з США. Як правило, податок стає для багатьох неприємним сюрпризом як раз при здійсненні оплати. Але тільки не для вас, тому що ви отримуєте ще один плюс - Tax Free, тобто сплачувати податок не потрібно.
 • Вид і стан. Американські комп'ютери бувають новими або вже використаними, які їх власник продає за непотрібністю. Останній різновид часто зустрічається на форумах і онлайн-аукціонах. Звичайно ж, нова техніка дорожча, ніж б / у - тим більше, що вже використана може мати зовнішні дефекти, відсутність важливих деталей або і зовсім бути неробочий.
 • Виробник товару. Викуп ноутбуків з США від відомих брендів завжди буде дорожче, ніж при придбанні техніки від виробника, який ще не встиг себе зарекомендувати. Пов'язано це з тим, що за популярною маркою завжди ховається багато грошей, вкладених в її розкрутку - рекламу і інші способи залучення покупців. Тому переплата за бренд неминуча.
 • Торговий майданчик. Ціни на комп'ютери в США, які пропонують великі онлайн-магазини, часто буває високою. Вона знижується в період сезонних розпродажів або ж під час дії спеціальних пропозицій. На аукціоні кожен вибирає свою ставку - скільки він готовий віддати за цю техніку, тому покупка на таких умовах буде вигідніше. Але враховуйте той факт, що саме там може попастися підробка, в той час як в офіційному магазині знаходиться тільки оригінальна продукція.

Коли ви зрозуміли, що формує розцінки, залишається відкритим одне питання: як придбати її з нашою допомогою?

Як замовити ноутбуки б / в з США через BringerUA?

Дуже просто, адже для цього вам не доведеться вникати в нюанси доставки в Київ або будь-який інший місто нашої країни, а також намагатися донести свої побажання до представників магазину на ламаній англійській мові. Потрібно всього лише зробити 7 кроків, щоб купити ноутбук з Америки.

 • Знайти в Інтернеті продукт, який вам сподобався.
 • Вставити посилання на сторінку, де можна купити ноутбук з США, в форму замовлення на нашому сайті.
 • Туди ж, до відповідних полів, внести свої контактні дані: прізвище, ім'я, по батькові, e-mail і номер телефону.
 • Написати уточнення в поле для коментарів: наприклад, ви хочете купити ноутбук з Америки сірого кольору, а по посиланню представлено цілих три варіанти його забарвлень.
 • Коли наші фахівці отримають заявку, то виконають попередній розрахунок і надішлють його на узгодження вам.
 • Якщо вас все влаштує, вони підготують рахунок на оплату комп'ютерів з США і вишлють його на електронну пошту, вказану у заявці.
 • Ви оплачуєте рахунок, і в цей же день ми починаємо займатися вашої посилкою.

Тепер ви знаєте, як купити ноутбук в США дешевше. Але наші постійні клієнти заощаджують ще більше!

Стати одним з них - почніть замовляти електроніку із США, і 5% від вартості наших послуг буде регулярно повертатися у вигляді бонусів!